Home    
 


Profil společnosti

Nová provozovna
Společnost SEMET s.r.o. byla založena v roce 1992 na základech původního strojírenského závodu. Produkce firmy je orientovaná převážně na zpracování plechových polotovarů pro různé odběratele, kteří pak objednané díly dokončují ve vlastních dílnách. Pevné místo ve výrobním programu zaujímá finální výroba plechových výrobků včetně povrchové úpravy práškovou barvou a sestavení do konečné podoby. Tyto činnosti představují zhruba 80 % kapacity podniku.

Původní provozovna Dalším oborem je výroba svařovaných konstrukcí a zakázkové svařování kovových dílců. Z hlediska objemu je také významná výroba klempířských obrubovacích strojů na profily, ručních a pneumatických lisů určených pro klempířství a jinou řemeslnou výrobu.

Spokojenosti zákazníků dosahujeme vysokou kvalitou výrobků. Moderní strojní vybavení pro zpracování plechů a spolehlivý pracovní tým se staly základem pro pohotové a kvalitní plnění dohodnutých zakázek. Dalším významným krokem bylo dokončení nové výrobní haly, která umožňuje sloučení pracovišť vyrábějících plechové díly do technologického celku.